Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İtiraf ediyorum Kocamın siki kalkmıyor bende başkasına veriyorum

  • Liste: 1 Aralık 2017 01:00
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhabalar bayan sex hikayeleri sayfası, sizlere bende bir itirafda bulunmak istiyorum, ben Sultan, 52 yaşındayım, ilk kocamdan anlaşmazlıklar yüzünden boşandım, ikincisi ise iki sene evvelce vefat etti. Yani anlayacağınız dul bir kadınım. İstanbulda yaşam sürdüren bir oğlum var. Konyada kendime ait dairemde yalnız yaşıyorum. Bir de Didim’de iki katlı bir yazlığım var, yazları 3 ay orda geçiririm, bazı durumlarda oğlum da tatil yapmaya gelir benimle.

Konya’yı bilenleriniz var mı bilmiyorum, ama ben çok sıkılıyorum Konya’da. Tam Türkçesini söylemek gerekirse, biraz yobaz bir şehir. Bu yüzden esasen öğretmenliği bıraktım. Vefat eden kocamdan bir daire, bir adet de (inşaatı neredeyse bitmek üzere olan) kooperatif hissesi ve biraz da ekili dikili arazi kaldığı amacıyla mecburen burda kalmak mecburiyetinde hissettim kendimi.

Birkaç ay evvelce tanınan yurtçapında büyük gazetelerden birine bir ilan verdim, kendimi ve özelliklerimi anlattıktan sonra, yaşıma ideal bir beyle ileriye dönük beraberlik arıyorum diye. Verdiğim ilana tam 156 adet yanıt mektubu geldi. Hepsi de standart zarflarla yollanmış, sıradan kağıtlara yazılmş, hepsi de birbirine benzeyen içerikte mektuplar. Yalnız içlerinden biradet mektup, hem zarfının şekliyle hem de rengiyle, derhal ilgimi çekti ve o mektubu kıyıya ayırdım, en son okumak amacıyla.

Ve başka mektupları yüzeyel birşekilde okuyup en son o mektubu açtım. Zarfı gibi içersindeki kağıt ta fantazi bir kağıttı ve mis gibi parfüm kokuyordu. Daha okumadan beni etkilemişti. Her sözcüğünün üstünde dura dura okumaya başladım. Her sözcük özel seçilmiş ve nasıl yorumlarsan öyle bir mana ifade ediyordu. Kendisini anlattığı kısımda daha 27 yaşında olduğunu okuyunca biraz hayal kırıklığına uğradım. Oğlum olacak yaşta idi. Ancak tekrar de çok etkilenmiştim. Mektubun gerisini okuduğumda amım adeta ıslanmıştı ve gayri ihtiyari elim amıma gitmiş, amımla oynuyordum…

Gencin ismi Vural. Ailesi pek zengin değilmiş, kendi çabalarıyla üniversiteyi bitirmiş. İstanbul’da yedeksubay imiş ve iki hafta sonra teskeresini alacakmış. Ona, onu incitmeden, aramızdaki yaş farkından ve bir beraberliğin sözkonusu olamıyacağını izah eden bir mektup yazdım, ona hayatta başarılar diledim, ve yolladım.

Yolladım yollamasına, ama bir gün sonra da pişman oldum. Sebebini bilmiyordum bu pişmanlığımın, ama içimden keşke bana yanıt yazsa diye umut etmeye başladım. Hatta iki gün sonra hayatımdaki en mühim şey Vural’dan istikbal bir mektuptu. Ya bana yanıt yazmazsa diye kahrolmaya başladım. Hergün postacının yolunu gözler oldum…

Tam üç hafta sonra Vural’dan mektup geldi! Sevinçten akşama kadar zarfı açmadım, sanki açarsam sihir bozulacak gibi hissediyordum. Sonunda açıp okuduğumda, yüreğime su serpilmişti. Herşeye karşın benimle enazından bir kez görüşmek istiyordu, beni İstanbula çağrı ediyordu. Telefon numarasını da yazmıştı, otobüsten inince ararsam beni alacakmış.

Hemen Vural’a telefon açtım ve onu Didim’e çağrı ettim. Gelmek istediğini ancak parasal hali iyi olmadığı amacıyla gelemeyeceğini söyledi. Bir hafta sonra oğlum arabasıyla Didim’e istikbalti, oğlumla beraber gelebileceğini söyledim, kabul etti. Oğluma, kendisinin eski öğrencilerimden birisi olduğunu söylemesini istedim. Ve bir hesap numarası aldım, yol harçlığı yollamak amacıyla. Ogün hesabına 3.000 YTL para yatırdım.

Ertesi günü parayı alınca bana teşekkür etmek amacıyla telefon açtı. Bir hafta vakitsince telefonlaştık. Saatlerce telefonda konuşuyorduk ve telefon seksi yapıyorduk. Sonunda oğlumla beraber yola çıktılar. Didim’e yaklaştıklarında telefon açtılar, heyecandan kalbim duracak gibiydi. Vural ile ilk kez karşılaşacaktık, umarım hiçbirşeyden haberi olmayan oğlumun yanısıra açık vermez diye de ufak bir korku vardı içimde.

Vakit geceyarısını oldukça geçmişti. Kapının önüne duran arabanın sesiyle dışarı çıktım, gelmişlerdi. Vural beklediğimden de yakışıklı bir gençti, uzun boylu ve iri yarı. Açık vermemek amacıyla ilk evvelce oğluma yöneldim, oğlumla sarıldık, kucaklaştık. Oğlum eşyalarını arabadan alıp yazlığa götürürken biz de Vural’a kucaklaştık. Heyecandan ona yalnızca “Hoşgeldin Vural’cığım. Eee nasıl buldun beni?” diyebildim. Vural ise dudaklarıma ufak bir öpücük kondurdu, kalçalarımı bir iki kez avuçlayıp bıraktı ve “Tam istediğim gibi.” dedi.

O ana kadar içimde hep ‘Ya beni beğenmezse’ diye bir çekingenlik vardı, ama bundan sonra rahatlamıştım. Vural’ın eşyalarını da arabadan aldık ve beraber içeri girdik…

Oğlum “Anne ben uyumaya gidiyorum, kaç saattir araba kullanmaktan yoruldum, geberdim. Sabah ta erkenden uyandırma, öğleye kadar yatmak istiyorum.” dedi ve yukarıyayayaya kattaki odasına yatmaya gitti. Biz Vural ile alt katta, salonda kaldık, birer duble wiski doldurdum ve koltuğa geçtik oturduk. Nedense hiç konuşmuyorduk, yalnızca birbirimizin gözlerine bakıyorduk, içkimizi yudumluyorduk ve birbirimize gülümsüyorduk. Vural’ın elini tutmak istediğimde kafasıyla yukarıyayayaya katı işaret ederek “Oğlun uyudu mu acaba?” dedi. Ben derhal kalktım oğlumun odasına bakmaya gittim, mışıl mışıl uyuyordu.

Merdivenlerden salona inerken ‘evet, uyumuş’ manasında kafamı salladım. Vural’ın yanına geldiğimde, Vural ayağa kalktı, bana sarıldı ve deli gibi öpüşmeye başladık. Tam iki senedır elime erkek elideğmemişti, yanıyordum tutuşuyordum sikilmek amacıyla. Amım sırılsıklam olmuştu ve bir an evvelce Vural’ın sikini içimde hissetmek istiyordum. Vural ise gayet serinkanlı davranıyordu, hiç çabuk etmiyordu. Omuzlarımdan bastırarak beni önüne diz çöktürdü. Pantolonunun kemerini çözdü ve pantolonunu aşağı düşürdü…

Sonra saçlarımı ellerine dolayarak yüzümü, içersinde çok büyükte olmuş sikinin olduğu küloduna yanaştırdı. Külodunun üstünden sikine yüzümü sürüyordum, kokluyordum, külodunun üstünden sikini öpüyordum, ağzıma alır gibi yapıyordum. Vural daha birşey demeden ve yapmadan, külodunu aşagıya sıyırdım, sikini kökünden tuttum ve sikinin başını ağzıma aldım. Ağzıma sokup çıkarıyordum, yalıyordum, kafasına öpücükler konduruyordum. Ve işin en ilginci de, 52 yaşındayım, ilk defa bir erkeğin sikini ağzıma alıyordum. Sik yalamanın ve ağza almanın bu kadar beğeni vereceğini keşke 30 sene evvelce keşfetseydim…

Vural’ın sikini emmeye yalamaya doyamıyordum. Vural tekrar saçlarımı ellerine doladı. Ben de ellerimle Vural’ın bacaklarını kavramıştım, destek alıyordum. Kafamı sikine bastırdıkça, siki gırtlağıma kadar giriyordu. Nerdeyse soluk alamıyordum, gözlerimden yaşlar geliyordu, ama ne pahasına olursa olsun, devam etmek istiyordum. Vural sikini geri çekiyor, bir iki saniye bekliyor, ben soluk alınca tekrar gırtlağıma, köküne kadar sokuyordu. Birkaç dakika gırtlağıma sokup çıkardıktan sonra Vural’ın bu hareketleri hızlandı, bacakları titremeye başladı. Anladım ki boşalacaktı, kafamı geri çekmek istedim, bırakmadı. Ve ağzıma boşalmaya başladı.

Tanrım bu ne şekil bir boşalmaydı öyle, sanki aylardır ilk defa boşalıyor gibiydi. Spermlerinin büyük bir alanı gırtlağımdan mideme gidiyordu. Siki ağzımda kasılıp kasılıp gevşiyordu. Boşalması tamamiyle tamamlanınca saçlarımı serbest bıraktı ve sikini ağzımdan çıkardı. Ağzımda kalan spermler dudaklarımın kenarlarından çeneme süzülüyordu. Parmaklarıyla onları sıyırıp tekrar ağzıma sokuyordu, ben de yutmaya çalışıyordum. Sikinden gelen son bir kaç damla spermi de dudaklarıma sürdükten sonra banyoyu sordu. Tarif ettim, gitti.

Yıkanıp geldikten sonra beni soydu, koltuğa uzattı ve bacaklarımı ayırdı. Amımı yalamak amacıyla başını bacaklarımın arasına soktuğunda, başını tuttum engelledim. Biraz evvelce o ağzıma boşalırken ben de boşalıp orgazm olmuştum. Amımın içi sırılsıklamdı, nedense bunu farketmesini istemedim. “Yanıbaşıma gel, sikini ver tekrar ağzıma.” dedim. Vural koltuğun başucuna dikilip sikini ağzıma verdi…

Yalayarak emerek sikini tekrar kaldırdım ve Vural’a “Hadi üzerime gel, sikini içimde istiyorum.” dedim. Vural bacaklarımın arasına geçti ve ayak bileklerimden tutarak bacaklarımı yukarıyayayaya kaldırdı. Sikinin başını amımın deliğine yerleştirdiğinde heyecandan kalbim duracaktı. Vural gayet sakin bir şekilde sikinin tamamını amıma soktu. Bacaklarımı omuzlarına koydu, elleriyle kasıklarımdan tuttu ve amımı sikmeye başladı. Sikini kafasına kadar yavaşça geri çekiyor, sonra da sert bir şekilde köküne kadar sokuyordu. Sikinin başını sanki midemde hissediyordum.

Bir kaç dakika sokup çıkardıktan sonra, ben kasılmaya ve tekrardan boşalmaya başladım. Amım sırıl sıklam olmuştu ve Vural’ın siki zırt pırt kayıyordu ve amımda durmuyor, çıkıyordu. Vural ayak bileklerimden tutup bacaklarımı yukarıyayayaya kaldırdı ve öne doğru getirdi ve bir eliyle iki bileğimden aniden tutarak, başka eliyle sikinin başını göt deliğimin ağzına dayadı. Kırk sene düşünsem, bu yaşımda ilk defa götümden sikileceğim aklıma gelmezdi. Gariptir kendimi tamamiyle Vural’ın idaresine bırakmıştım ve götümü sikmesine hiç sesimi çıkarmadan izin verdim.

Gözlerimi kapamıştım ve heyecanla sikini götüme sokmasını bekliyordum. Sonunda sikinin başını göt deliğime soktuğunda, bağırmamak amacıyla kendimi zor tuttum ve dudaklarımı ısırdım. Ne kadar acırsa acısın bağıramazdım, zira yukarıyayayayada uyuyan oğlum duyar uyanır diye korkuyordum. Vural ise sikinin tamamını götüme sokmakla meşgul idi. Nihayet köküne kadar girmişti. Yavaş yavaş sokup çıkarıyordu.

Az sonra götüm alışınca beni ters çevirdi ve koltuğa domalttı. Sikini sırayla evvelce amıma sokuyordu, sonra amımdan çıkarıp götüme sokuyordu. Ve her köklediğinde de omuzlarımdan tutup beni sertçe kendisine doğruçekiyordu. Çok geçmeden tekrardan orgazm oldum. Artık dayanamıyordum ve Vural’a “Nolursun yeter, boşal bundan sonra.” diye yalvarmaya başladım. Vural da amımı bırakıp yalnızca götümü sikmekle devam etti ve birkaç sert sokup çıkarmayla götümün amacıylae boşaldı.

Bir vakit birbirimize sarılıp uzandıktan sonra, beraber duş aldık ve sabaha kadar dinlene dinlene, sikişmeye devam ettik…

Etiket Yok

29510 toplam görüntüleme, 6 bugün

  

Listing ID: 2835a207bdf78f42

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri

  • Henüz ilan görüntülenmedi.