Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Babam Evi Terketti Annem Erkeksiz Kaldı

  • Liste: 16 Mayıs 2018 12:59
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhaba aile içi sex hikayeleri sayfası sakini arkadaşlar benimde sizlere anlatmak istediğim yaşanmış bir anım var. Bende sizlerin yazdıklarını okuduktan sonra yazmaya karar verenlerdenim. Bu arada kendimden söz etmem gerekir ise benim adım Berkcan,21 yaşın üniversiteye hazırlanan bir gencim.
Bizimi evde kavga gürültü hiç bitmez. Babamla annem arasında olan bu sürtüşme en sonunda babamın evi terk etmesine kadar gitti. Annem artık babam gidince iyice ablam ve bana sardı. Biz iki kardeş ne yaparsak hemen suç olmaya başladı. Annem bizle ilgilenmez kendi başına isteğini yapan bir haline geldi. Annem aynı zamanda nakış hocası olduğu için, gündüzleri okula gitti akşamları bazen arkadaşlarının evinde takılır kalırdı bazen de eve gelir bizimle kavga ederdi.

 

En güzel lafı ise arayın babınız baksın size olurdu. Eve geldiği zamanlarda odasına kapanır bilgisayarın başından ayrılmazdı. Bir gün tuvalete gittiğini de odasına girip hemen bilgisayarda neler yaptığına bakmak istediğim zaman beni yakaladı ve çok kızdı. Ama gördüğüm kadarı ile erkekler ile yaşıyordu. Onun evde olmadığı bir gün şifreyi kırdım ve kimlerle neler yazdıklarını hep buldum. Annem hem sohbet sitelerine girmişti. Ablama anlattığım zaman boş ver bizi ilgilendirmez o kocaman kadın dedi, konuyu kapattı. Bir akşam eve sarhoş gelen annem benim tam karşımda öyle edepsiz bir şekilde oturdu ki ta dantelli külotunu gördüm.

 

Sanki benim görmemi ister gibi durmadan ayağını bir aşağı bir yukarı kaldırdıkça ben hep tahrik olmaya başladım benim sikim de hafiften hareket etmeye başladı. Önüm iyice kabarınca ben kimse anlamasın diye durmadan önümün aşağı doğru itelemeye başladım. Ama annem anladı galibe hemen yanıma gelip oturdu. Hala elinde içki bardağı vardı sende ister misin? Deyip bardağı bana verdi. Ben hepsini birden içince içim önce bir tuhaf oldu ama sonra tadı hoşuma gitti bir daha istedim. İçkinin de verdiği sarhoşlukla ben şimdi annemle daha rahat konuşuyor daha güzel şakalar yapıyordum. Elim durmadan annemin bacağına dokunuyor arada bir çaktırmadan annemin önünü tutuyordum. Annemin memelerinin uçları kocaman olmuş sanki süt yenden dışarı kaçacaklarmış gibi duruyordu.

 

Bir birden anemin dudaklarına yapıştım annem hiç sese çıkartmayınca ben biraz daha ileri gittim iyice sömürmeye başladım annemin dudaklarını. Oda bana karşılık verince ben hemen taş gibi olmuş siki yerinden çıkardım. Annem sikimi görünce vay be dedi bizim oğlanın haşmeti adam olmuş bayağı kalınlaşmış bakar mısın sen şuna bir dedi. Eline aldığı haşmetimi sevmeye okşamaya başladı. Bende öyle anneme bakıyordum ne yapacak acaba diye. Eğildi sikimi ağzına aldı başladı yalamaya emmeye. Bende tabi zevkten inlemeye başladım hem de ne inleme. Kadın işini iyi biliyordu alışmıştı yarak yalamaya bende kafasının yarağın üstünde tutmaya çalışıyordum ki daha güzel daha kaliteli yalasın diye. Annem dili ile sikimin üstünde oyunlar oynuyor sikim daha çok tavan yapıyordu. Ama ben birden annemin ağzının içine olanca döllerimi bırakıverdim. Sıra bana gelmişti hemen eğildim annemin o kılsız güzel amını elimle bir güzel sevdim sonra ağzıma aldım dudaklarından başladım yalamaya annemde inlemeye başladı.

 

Sen ne güzel yalıyorsun daha senden başka kimseye yalatmam ben bu amı deyip durdu. Bende o gazla dilimi amın içersine sokup, sokup çıkartım. Annemin am suları bacaklarından aşağı aktı durdu. Hadi artık sik beni diye inlediği zaman benim sikim bir daha taş gibi olmuştu zaten. Hadi bebeğim gel sok şu sikini amın içersine hadi benim karın yap değdi zaman ben hemen yerinden kalktım annemin bacaklarını bir güzel ayırdım gittim arasına girdim. Sikimi önce yavaş, yavaş sonra birden daldırdım amın içersine artık dışarıda sadece taşaklarım kalmıştı. Annem inliyor sik artık diye bağırdıkça ben hızlı, hızlı annemin amını pompalıyordum. Artık öyle bir an geldi ki annemde bende soluk soluğa kaldığımız an ben birden kasıldım ve annemin amın içersine tüm döllerimi boşaltı verdim.
Annem artık erkek arama ihtiyacından vazgeçti. Her akşam eve geliyor gene bizimle eskisi gibi ilgilenmeye başladı. Bende arada bir annemi hala pompalıyorum.

 

Anahtar: aile içi seks hikaye, aile içi seks itirafları, sex hikayeleri sayfası, seks hikayeleri sitesi,

Listing ID: 6635afc008eb5e18

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri

  • Henüz ilan görüntülenmedi.